O nas


Firma A&D to dwa odrębne podmioty gospodarcze, które wspólnie chcą przedstawić Państwu ofertę na wykonanie usług:

Nasze firmy powstały na bazie wieloletniego doświadczenia oraz rodzinnych tradycji posiadającej wszystkie niezbędne uprawnienia wymagane do wykonywania wyżej wymienionych usług. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców ceniących sobie rzetelne wykonanie obowiązków w ramach umowy oraz terminową realizację zadań. Współpracujemy z firmami zarówno w ramach zleceń jednorazowych, jak i umów stałych.

Oferujemy również współpracę długofalową polegającą na przejęciu obowiązków związany z dokumentacją budowlaną w zakresie okresowych kontroli.

Wszystkie wyceny  wykonania przeglądów dokonujemy indywidualnie w zależności od :

  • Wielkość budynku (powierzchnia i kubatura)
  • Zakres przeglądu (pięcioletni, roczny, półroczny, instalacyjny)
  • Przeznaczenie budynku ( mieszkalny, przemysłowy,usługowy)
  • Czas realizacji

 


Słówko o Adamie

Na Polskim rynku istniejemy od roku 2005. Jesteśmy obecnie jedną z najdłużej działających firm na terenie Polski wykonującą przeglądy techniczne. Początkowo zakres naszej działalności ograniczał się tylko do wykonywania kontroli instalacji gazowej lecz stopniowe zwiększanie kadry pracowniczej posiadającej coraz szerszy zakres uprawnień pozwolił nam od roku 2009 wykonywać już wszystkie kontrole ujęte w art. 62 ustawy Prawo Budowlane.

Nasza kadra: obecnie posiadamy szeroko wykwalifikowany zespół kontrolujący, którego wiedza, doświadczenie i szereg odbytych szkoleń umożliwia Nam wykonywanie wszystkich kontroli bez konieczności posiłkowania się podwykonawcami, lub zlecania części prac firmą konkurencyjnym. Optymalnie dobrany zespół kontrolujący jest w stanie wykonać za jednym wejściem do mieszkania wszystkie kontrole.


Słówko o Damianie

Kontynuuje ponad 20 letnią  obecność rodziny na rynku w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Jestem absolwentem Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania czynności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Swoją zdobytą wiedzę oraz doświadczenie na różnych stanowiskach, w tym robotniczych wykorzystuje w celu poprawy warunków pracy w firmach. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą świadcząc usługi na rzecz zleceniodawców bądź w ramach kompleksowej obsługi firm.


Zapraszamy do współpracy!

Szczegółowe dane naszych firm oraz pełne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT